Jak używać Tablicy Ouija? BHP Wywoływania duchów!

Tabliczka Ouija obrosła mnóstwem mitów i dziwnych historii, które najczęściej są efektem chęci opowiedzenia strasznej historyjki lub stworzenia kasowego filmu. Doszło już nawet do tego, że niektórzy ludzie uważają, że sama tablica jest przeklęta, a gdy mieli ją w domu przez pewien czas nawet jej nie używając śniły im się koszmary, a rzeczy ruszały się same. Ile  w tym prawdy? Jak bywa często niewiele: Tablica ouija jest przedmiotem, zwykłym przedmiotem, który sam z siebie nie ma żadnej mocy.

Równie dobrze możemy komunikować się z duchami za pomocą  papieru toaletowego i mówić, że jest on przeklęty, ale po prostu tablica z literami jest zwyczajnie praktyczna. Jeśli chcemy komunikować się z duchami warto zacząć od podstawowego pytania: Czy w ogóle warto to robić? Odpowiedź jest różna, zależnie od przypadku. Na pewno nieodpowiedzialne jest przywołanie ducha człowieka, który niedawno odszedł, bowiem dla tej osoby śmierć jest czymś zupełnie nowym, czego ona jeszcze nie rozumie i musi dopiero przyzwyczaić się do nowego świata, a nawoływanie  jej i proszenie by  powrócił sprawia, że dalej pozostaje on przywiązany do materialnego świata i zapomina, że nie jest już istotą fizyczną.

Panuje zasada, że im bardziej człowiek był za życia rozwinięty duchowo i dążył ku dobru tym szybciej poradzi sobie ze śmiercią. Nie należy jednak  mylić rozwinięcia duchowego z fanatyzmem w którąkolwiek z religii. Ducha wywołuje się, jeśli naprawdę potrzebujemy od niego jakieś wiadomości lub pomocy. Zawsze musi to być ważny powód! Nigdy nie robi  się tego jednak na chwilę  po  śmierci. Jeśli chcemy przyśpieszyć ten proces dużą pomocą jest silna modlitwa do  boga lub bogini  których wyznajemy lub przewodnika duchowego ducha, któremu chcemy pomóc poradzić sobie w nowym świecie.

Od czego więc zacząć naukę o przywoływaniu duchów? Po pierwsze porzucić wszelkie wzorce, które zostały nam wpojone, iż wywoływanie duchów jest złe i zawsze tak naprawdę przemawia nie duch, a jakiś diabeł. To bardzo ważne, bowiem podobne przyciąga podobne. Jeśli będziemy pełni harmonii i spokoju  będziemy przyciągać istoty o właśnie takich wibracjach, jeśli będziemy się natomiast bali i uważali, że robimy coś źle albo nie przyciągniemy nic albo może się pod nas podczepić jakaś niższa istota, która będzie żywić się naszą energią. Po drugie warto by rozbudzić w sobie pozytywne wibracje zacząć praktykować medytację: Medytacja jest praktyką, która pozwala nam się rozluźnić i napełnić spokojem, co jest bardzo ważne przy wywoływaniu duchów. Przejdźmy teraz do samej tablicy Ouija! Warto  taką tablicę zakupić albo też można ją wykonać samemu. I teraz najważniejsze: Jak wywołać ducha?Konieczne jest zebranie przynajmniej dwóch osób, choć i to może być za mało, bowiem do wywołania ducha  niezbędna jest dostateczne ilość energii, którą wytwarzają uczestnicy seansu.

Najlepiej niech będzie od czterech do siedmiu osób, którą są choć trochę zaznajomione z medytacją i wywoływaniem duchów przynajmniej w kwestii teoretycznej. Warto także przed samym seansem pomodlić się do swojego przewodnika prosząc o ochronę, a także okadzić pokój przed i po seansie białą szałwią, a następnie porządnie go wywietrzyć. Następnie  warto razem z uczestnikami zaśpiewać jakąś piosenkę – radosną, szczęśliwą, by stworzyć dobrą atmosferę, w której nie panuje sama powaga. Dalej połóżcie palce na wskaźniku,a  wyznaczona wcześniej osoba niech zada pytanie: Czy jest tam kto? Należy zadawać pytanie tak długo aż wskaźnik pokaże TAK.Następnie wskaźnik powinien sam powrócić do centrum,  a jeśli tak się nie stanie należy poprosić ducha, by to uczynił.Niech wyznaczono osoba zada teraz resztę pytań w tym czy duch chce w ogóle chce z nami rozmawiać i czy ma któremuś z nas coś do przekazania. Na koniec podziękujemy duchowi za kontakt i pożegnajmy go grzecznie. I na koniec ważne pytanie: Skąd wiemy, z czym rozmawiamy? I czy jeśli wywołujemy konkretnego ducha skąd mamy wiedzieć, iż jest to on? No właśnie i tu niestety pozostaje fakt iż tego nie możemy wiedzieć. To tak jak ze znajomościami w Internecie – Nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie! Nie znaczy to oczywiście, że od razu przywołamy jakiegoś diabła, czy innego demona: Jeśli nie będzie to duch, którego chcieliśmy przywołać to najpewniej może być to jakaś niższa, słaba istota,która potrzebuje energii innych by  funkcjonować lub po prostu duch, który będzie robił sobie z nas żarty. Dlatego też jeszcze raz należy podkreślić by usiąść do wywoływania duchów ze spokojem i bardziej uśmiechem niż powagą, bo wtedy pełni jesteśmy pozytywnej energii i przyciągniemy pozytywne istoty. Nigdy nie można panikować i należy zawsze odpowiedzi otrzymanego od ducha traktować z ogromnych dystansem, bo nigdy nie wiemy,kto to jest, co nie znaczy, że z góry musimy uważać, że przywołany przez nas duch ma złe zamiary..

 

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *