Jak oczyszczać, ładować i programować minerały by ich moc pomogła nam spełnić MARZENIA?

Litoterapia jest wiedzą o kamieniach i ich wpływie na nasze życie, zdrowie itd. Niektórzy jednak błędnie sądzą, że by korzystać z dobroczynnej energii kryształu wystarczy sobie kupić jakiś ładny kamyk i trzymać przy sobie. Nie do końca jest to jednak prawda, bo zanim użyjemy kryształu potrzeba wiele pracy. Dziś przedstawimy Wam jak oczyszczać minerały, ładować je, a potem programować by spełniły swoje cele:

Po pierwsze: Oczyszczenie! Kryształ możemy oczyścić na wiele sposobów – opłukać zimną wodą, okadzić naturalnym kadzidłem z białej szałwii lub zakopać pod ziemią na kilka dni.

Po drugie: Ładownie. Najlepiej ładować kamień światłem Słońca lub Księżyca. Kryształ górski,cytryn, fluoryt, tygrysie oko, agat, malachit, hematyt itd wystawić na cały dzień na Słońce, natomiast kamień księżycowy, bursztyn, ametyst itd na Księżyc.

Po trzecie: Programowanie. Kamienie mają wpływ na nasze życie i mogą pomóc nam w wielu sytuacjach. Dla przykłady cytryn może wpłynąć pozytywnie na naszą inteligencję, a karneol dodać energii. Jeśli chcemy by np. karneol dodał nam więcej śmiałości po prostu (po oczyszczeniu i ładowaniu) weźmy go w dłonie, trzymajmy chwilę i pomyślmy: Krysztale w mojej dłoni. Piękny karneolu daj mi odwagi, pozwól stać się silniejszym i śmiałym. Powtórzy to tyle razy ile chcesz i wyobrażaj sobie siebie odważnego i silnego.

Teraz noś kamień ze sobą przez kilka dni. Pamiętaj że należy co jakiś czas powtarzać powyższe czynności i warto dać też kryształowi odpocząć i zostawić go raz na jakiś czas w domu.

 

 

 

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *