Odpraw rytuał Czterokrotna Adoracja Słońca i zmień swoje życie!

Ludzie w dzisiejszych czasach zapomnieli o jakichkolwiek normach. Zapomnieli, że życie jest piękne, ale wszystko jest dobre, jeśli robimy to z umiarem: Jeśli dbamy o siebie i swoje zdrowie, jeśli nie niszczymy naszej planety, jeśli staramy się żyć w zgodzie z naturą i ustalonym przez nią rytmem.W dzisiejszym  wpisie chcielibyśmy zaprezentować Wam rytuał, znany jako Cztery Solarne Adoracje, którego celem jest przybliżenie nas do cyklów wszechświata i przyciągniecie do naszego życia boskiego światła,które ma przyspieszyć nasz rozwój i wpłynąć bardzo pozytywnie na naszą energię  i życie.

Powinien on być wykonywany podczas czterech etapów podróży Słońca po nieboskłonie – o wschodzie, w południe, o zmierzchu i północy, jednak jeśli ktoś nie ma możliwości by wstawać o świcie można go robić po wstaniu, ale oczywiście przed południem. Podobne można robić z nocą, czyli wykonywać rytuał nie północą, ale przed samym pójściem spać.W trakcie rytuału przywołujesz Egipskich bogów, którzy odzwierciedlają Słoneczne przemiany – Ra jako poranne Słońce, Hathor jako tą która pokonała ciemność i symbolizuje moment największej siły Słońca, czyli południe, Atum symbolizującego Zachód Słońca i spełnienie  i szczęście, bo to zazwyczaj wieczorami oddajemy się wszelkim rytuałom radości i Khepri, który choć dalej jest to znajduje się w ukryciu, tak jak Słońce północą,które dalej istnieje, jednak My go nie widzimy.  Oczywiście wręcz wskazane jest przynajmniej pobieżne zapoznanie się z religią Egipską i bogami których przywołujemy,bo tylko wtedy będziemy wstanie wczuć się w pełni w energię rytuału.

1.Gdy Słońce wschodzi stań na wschodzie i zacznij od gestu wstępującego tzn. zrób krok zaczynając od lewej nogi i jednocześnie wystaw ręce naprzód. Potem złóż ręce na piersi prawą na lewej,co jest symbolem Ozyrysa,który zmartwychwstał. Teraz  powiedź głośno i zdecydowanie:

„Niech będzie Chwała Ra który jest o wschodzie i Tobie Ra z pełną siłą, który podróżujesz po Niebie w swojej gorącej łodzi o Wschodzie Słońca. Thot pełen chwały stoi na dziobie a bóg wojownik Ra-Hoor czuwa u steru. Przybądź do mnie ze świata nocy”

Teraz przyłóż lewy palec wskazujący do ust, co nazywane jest symbolem milczenia i czuj energię Słońca, która wypełnia Twoje ciało.

 

2.Teraz pora na rytuał odprawiany w południe. Stań na południu  i zrób znak wstępującego, a potem stwórz z dłoni trójkąt manifestacji nad głową:

„Niech będzie Ci chwała bogini Hathor pełna chwały  i Tobie Hathor  będąca pełnią pięknością płynącą po niebie w połowie drogi Słońca.Thot pełen chwały stoi na dziobie a bóg wojownik Ra-Hoor czuwa u steru. Przybądź do mnie ze świata nocy.”

Na koniec tak jak poprzednio zrób znak Milczenia.

 

3.Teraz przejdźmy do zmierzchu. Stań na zachodzie i znów zrób znak wstępującego. Teraz znowu stwórz dzięki dłoniom trójkąt, tym razem jednak odwrócony i na wysokości brzucha. Powiedź:

„Niech będzie Ci chwała Atum o zachodzie i Tobie Atum pełny szczęścia, który podróżujesz po Niebie w łodzi, gdy Słońce zachodzi.Thot pełen chwały stoi na dziobie a bóg wojownik Ra-Hoor czuwa u steru. Przybądź do mnie ze świata nocy”

Na koniec znak Milczenia !

 

4.Ostatni raz (o północy). Stań na północy i zrób znak wstępującego.Potem wystąp naprzód lewą nogą, a także podnieś prawą dłoń jakbyś się z kimś witał. Potem Powiedz:

„Niech będzie Ci chwała Khepri będący w ukryciu i Tobie Khepri  pełnym ciszy, który podróżujesz po niebie w północnej porze Słońca.. Thot pełen chwały stoi na dziobie a bóg wojownik Ra-Hoor czuwa u steru. Przybądź do mnie ze świata nocy”

Zrób znak Milczenia.

 

 

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *