Jak zobaczyć aurę? Jak dostrzec w aurze rozwijającą się chorobę?

Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu potrafi odczuwać energię np. kiedy spotykamy jakąś nieznaną nam wcześniej osobę nagle czujemy iż jest ona w jakiś sposób negatywna choć nie możemy podać przyczyny to wyjaśniającej albo gdy wchodzimy do jakiegoś pomieszczenia i nagle bez powodu czujemy zimno lub nasz nastrój ulega pogorszeniu.To wszystko może być przyczyną oddziaływania energetycznego, któremu jesteśmy poddawani cały czas, choć często nawet możemy nie zdawać sobie z  tego sprawy, bowiem energię ma tak naprawdę wszystko – człowiek, zwierzę,roślina, a nawet przedmiot. Ty także masz energię i co więcej jesteś wstanie nie tylko ją poczuć, ale zobaczyć.

Piszę tu oczywiście o aurze, czyli polu  energetycznym, które można opisać jako jajko,w  którym znajdują się linie które promieniują na wszystkie strony. Aura ma wiele warstw, jednak zanim uda się nam zobaczyć tą aurę właściwą najpierw najczęściej widzi się tzw.sobowtór eteryczny, który często jest szarawą otoczką wokół naszych dłoni itd. Dzięki tej otoczce często możemy poznać szczegóły na temat naszego zdrowia, bowiem jeśli zobaczymy na tej szarości czarną plamkę wiemy iż z naszym organizmem coś się dzieje źle i najlepiej coś z tym zrobić, by nie przerodziło się to w coś gorszego.Oczywiście im więcej ćwiczymy tym dalsze warstwy aury ujrzymy. Aura wyraża nasze emocje, mówi o naszym zdrowiu, a czasami nawet przeznaczeniu. Aura danej osoby może połączyć się z aurą innej osoby co często dzieje się w udanych związkach, natomiast odpycha tych którzy nie są z nią dopasowani. Jeśli chcemy rozpocząć naukę widzenia aury zacznijmy od prostego ćwiczenia.

Złóż dłonie razem jakbyś się modlił i pocieraj nimi. W końcu poczujesz energię po czym bardzo powoli rozsuń je. Ujrzysz iż Twoje palce łączą jakieś szarawe strzępki. Ćwicz aż je ujrzysz. Potem po pocieraniu swoich dłoni przypatruj się całej dłoni aż ujrzysz swojego sobowtóra eterycznego. Będzie to jak wskazuje nazwa kopia Twojej dłoni, która jednak lekko wychodzi poza twoją dłoń i jest szarawa.

Bardzo pomagają też ćwiczenia przy lustrze. Machaj swoją dłonią przed lustrem, aż w końcu ujrzysz energię. Im więcej takich ćwiczeń wykonasz tym więcej i szybciej  ujrzysz coś więcej poza mglistą, szarą otoczką. Bardzo dobre ćwiczenia są także z patrzeniem, jednak nie na dłoń, ale  za dłoń. Wpatruj się jakbyś chciał zobaczyć co znajduje się za Twoją dłonią i co jakiś czas patrz na dłoń. I tak w kółko kilka sekund za dłoń, kilka sekund w dłoń. To naprawdę pomaga. Sam spróbuj. Kolor aury może dużo powiedzieć i mogę tutaj oczywiście wymienić je wszystkie, ale to nie jest najważniejsze. Intuicyjnie wiemy jaki kolor oznacza co, a najważniejsze by przyjąć iż ktoś zwyczajny będzie miał aurę zwyczajną, a ktoś niezwyczajny aurę niezwyczajną.  To łatwo rozróżnić po sile barw.

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *