Zaklęcie na zdanie egzaminu! (Prawo jazdy, szkoła, studia) Magia mądrości

Wakacje powoli się kończą, a to oznacza dla niektórych powrót do nauki, egzaminów, sprawdzianów itd.  Dziś więc przedstawimy Wam kilka magicznych sposobów, które pomogą Wam zdać egzaminy i uzyskać lepsze efekty – nie tylko w szkole, czy na studiach, ale też na egzaminie na prawo jazdy i nie tylko. Pamiętajcie magia pomaga, ale nigdy nie zastąpi nauki! Ja sam kiedy zdawałem pewien egzamin rzuciłem zaklęcie, ale niestety nie przyłożyłem się do nauki i nie zaliczyłem testu. Ostatecznie jednak udało mi się poprawić wynik, bo znalazł się ktoś kto wszystko mi świetnie wyjaśnił przez co zdałem bez problemu. Na takiej zasadzie właśnie działa magia i należy o tym pamiętać!

-Cytryn jest odmianą kwarcu, który jest nieoceniony przy uczeniu się. Dzięki jego energii łatwiej będzie nam się koncentrować i szybciej zapamiętamy wiele rzeczy. Możemy nosić cytryn ze sobą przy ciele w czasie uczenia się i sprawdzianów, a także stosować medytację w trakcie której kładziemy kamień na czakrze Splotu Słonecznego i wizualizujemy jak żółta energia wnika do naszego ciała.

-Warto wykorzystać proste zaklęcie  z wykorzystaniem żółtej świecy i olejku cytrynowego. Najpierw za pomocą szpilki narysuj na świecy symbol, który Tobie najbardziej kojarzy się z mądrością. Potem wcieraj dłońmi olejek w świecę. Zanim zaczniesz wcierać napręż całe ciało i podczas wcierania wizualizuj siebie bardzo mądrego i czuj jak Twoje ciało coraz mocniej się napręża. Gdy poczujesz, że Twoje wyobrażenia są już bardzo silne po prostu się odpręż i czuj jak przez Twoje dłonie Twoja wizualizacja wnika w świecę np. jako złote światło.

– By zdać wszelkie egzaminy niezwykle ważny jest dobry humor i wyluzowanie. Poćwicz medytację każdego ranka a zobaczysz niezwykłe efekty. Wystarczy na przynajmniej 10 minut zamknąć oczy i skupić się na jakieś spokojnej melodii. Naukowcy udowodnili, że medytacja nie tylko  obniża poziom stresu i poprawia humor ale powoduje też zmiany strukturalne mózgu przez co zwiększa się nasza kreatywność, umiejętność planowania czy empatia.

-Żółty to kolor intelektu i mądrości. Jeśli pragniesz osiągać lepsze wyniki w szkole pal dużo świec o tej barwie, ubieraj ubrania w tym kolorze, wprowadź do swojego życie żółte przedmioty.

– Jeśli pragniesz osiągać lepsze wyniki nawiąż bliższą relację z bogiem lub boginią, która zajmuje się wiedzą, nauką, mądrością. Stwórz ołtarzyk poświęcony tej istocie, dowiedz się jakie ofiary najbardziej lubi ten bóg i składaj mu je prosząc o dobre stopnie itd

-Jeśli zajmujesz się magią rzuć zaklęcie. Zakreśl krąg, wezwij żywioły i zacznij tańczyć wyobrażając sobie że jesteś przepełniony mądrością i zdajesz wszelkie egzaminy. Tańcz i wizualizuj tak długo aż poczujesz że energia jest największa i wtedy stań i krzyknij np. Zdałam egzaminy.

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *