Wywołałem ducha w Halloween! Tej nocy spotkałem… (NAGRANIE)

Sporo osób pyta mnie o moje doświadczenia z magią, zaklęciami. A skoro nadchodzi Halloween to pomyślałem, że pora na film o moich doświadczeniach jeśli chodzi o przywoływanie duchów.

Wszystko zaczęło się kiedy miałem około 14 lat i umarł ktoś bardzo dla mnie bliski. Było mi przykro, ale wtedy jakoś jeszcze nie rozumiałem śmierci.

Tęskniłem za Tą osobą, ale ponieważ był to ktoś dużo ode mnie dużo starszy to jakoś na co dzień o tej osobie nie myślałem. Dopiero kiedy minęło kilka lat przyszły pewne przemyślenia – wspomnienia spędzone z Ta osobą, tęsknota i przemyślenia co by było i jak ta osoba  odniosłaby się do tego jak układam swoje życie, podejmuje wybory. Był to dla mnie trudny czas i nie chcę o wszystkim mówić, natomiast potrzebowałem porozmawiać z tą osobą. Pamiętam, że była to połowa października a skoro zbliżało się  Halloween  które pochodzi od  celtyckiego  święta Samhain w czasie którego na Ziemię miały schodzić duchy to postanowiłem, ze poczekam te 2 tygodnie bo być może  będzie mi łatwiej skontaktować się z duchem.. .

RESZTA W NAGRANIU POWYŻEJ!

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *