Jak wykonać różdżkę? Rytuał poświęcenia różdżki! (NAGRANIE)

Dziś film zrobiony na prośbę jednanego z komentujących. Jeśli także  chcesz zobaczyć film na interesując Cię temat  daj znać w komentarzu pod filmikiem

Różdżka wielu osobom kojarzy się z bajkami i filmami fantastycznymi. W tych historiach różdżka zazwyczaj służy do rzucania zaklęć i przemiany świata.I w rzeczywistości jest dość podobnie – Różdżka służy do kierowania energią i przekazywania jej. Możesz sprawić, że dana energia przeniknie do różdżki, a potem wykorzystywać ją w swoich zaklęciach. W rytuałach różdżkę najczęściej wykorzystuje się do tworzenia kręgu i przywoływania żywiołów.

Wykonanie takiej różdżki najpierw zaczynamy od znalezienia odpowiedniego materiału – Niektóre źródła podają, że najlepsza jest leszczyna, ale tak naprawdę najlepiej słuchać swojej własnej intuicji podczas spaceru w lesie lub jeśli wolisz skup się na książkach i poczytaj o energii danego drzewa i wtedy podejmij decyzję. Najlepiej oczywiście nie niszczyć drzewa tylko znaleźć już upadłą gałązkę – oczywiście w dobrym stanie. Jeśli jednak nie znajdziesz gałązki usiądź pod drzewem, dotknij  go i poproś  by  pozwoliło Ci  wziąć małą  jego część w celu uprawiania magii. Możesz powiedzieć, że będziesz je dobrze traktować i nie zmarnujesz tej ofiary….

RESZTA W NAGRANIU POWYŻEJ!

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *