Magia dla początkujących! Ćwiczenia na początek nauki magii (NAGRANIE)

 

Wiele osób myśli, że naukę magii wystarczy rozpocząć od przeczytania zaklęcia  z magicznej książki i ewentualnie zapalenia świeczki kupionej w  czarodziejskim sklepiku. Tym czasem zanim przystąpimy do odczytania albo lepiej stworzenia zaklęcia czeka nas sporo pracy. Dziś przedstawię Wam ćwiczenia, które pozwolą Wam przystąpić do rzucenia zaklęcia czy odprawienia rytuału ze spokojem, przygotowaniem i bardziej świadomie. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

 

Po pierwsze ćwiczenia umysłu: Nie jest tajemnicą, ze magię czynimy My. Nie świece, różdżki czy talizmany. To wyłącznie my nadajemy tym przedmiotem moc za pomocą naszego umysły, który trzeba ćwiczyć. Jedno z moich ulubionych ćwiczeń nazywam żartobliwie praktyką trupa. Brzmi mrocznie, ale tak nie jest,choć to też zależy jak mroczne masz myśli. To ćwiczenie pomoże Ci myśleć jaśniej i nie rozpraszać się,.Po prostu usiądź w wygodnej pozycji, zamknij oczy i tak siedź. Pewnie zaraz przyjdą do Ciebie miliony myśli, zacznie Cię swędzieć nos i zaczniesz się pocić, ale po prostu nie zwracaj na to uwagi. Niech Te myśli, odczucia przychodzą, a Ty je ignoruj. Wykonuj to ćwiczenie choć 5 minut dziennie. Uprzedzam jest to bardzo wyczerpujące ćwiczenie!

Kolejne ćwiczenie umysłu  niezbędne w magii to wizualizacja, czyli inaczej wyobrażenie sobie czegoś. By rzucić zaklęcie musisz jak najlepiej sobie to zobrazować, dlatego musisz umieć świetnie wizualizować. Dla przykładu w czasie  oczyszczenia często wyobrażamy sobie białe światło, które nas otacza…. Reszta w NAGRANIU powyżej

Author: magiaitarot

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *