Analiza Kosmogramu

70,00 100,00 

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Czym jest kosmogram?

Sam kosmogram, to takie zdjęcie nieba, ułożenia gwiazd i planet w chwili Twojego urodzenia. Determinują one Twoje przyszłe życie, charakter, podejście do różnych sfer życia.

Czego potrzebuję od Ciebie?

Abym mogła jak najlepiej przygotować dla Ciebie interpretację, będę potrzebowała informację o Twoje dacie i miejscu urodzenia, co do minuty, gdyż Ziemia co 4 minuty obraca się o 1 stopień, zatem dwie osoby urodzone tego samego dnia mogą mieć chociażby położenie Księżyca w innym miejscu, a to już wpłynie inaczej na interpretację. Jeżeli nie znasz godziny swojego urodzenia, okej – nic się nie dzieje 🙂 ale kosmogram może nie być dokładny (gdyż orientacyjnie przyjmuję wtedy godzinę 12:00).

O zamówieniu

Zamówienie na Kosmogram realizuję w przeciągu 5 dni. Odpowiedź przesyłam w korespondencji elektronicznej. Co zawiera odpowiedź? Jest to PDF lub strona www, którą tworzę w Canvie na ok. 30 slajdów. Zawiera opis planet i zdjęcie horoskopu urodzeniowego. Do tego opisana każda z planet w znaku, w którym występuje i domu. W skład analizy wchodzą: Słońce, Księżyc, Ascendent, Merkury, Wenus, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton, Chiron i Lilith.

Kosmogram Premium

Za dopłatą 30 zł opisuję też aspekty między planetami, czy ich relacje, które mogą zmieniać wpływ danej planety na Twój charakter.

Informacje dodatkowe

Opcja

standard, premium

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Analiza Kosmogramu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *