Redakcja

Julia | Magia i Tarot

Założycielka portalu Magia i Tarot. Od 2021 roku tworzę treści edukacyjne w internecie związane z ezoteryką. Moim ulubionym zagadnieniem jest Tarot, jednak sporo uwagi poświęcam też astrologii, magii niskiej i manifestacji czy pracy duchowej. Utożsamiam się z kartą Gwiazdy i Kapłanki. Pragnę stworzyć przestrzeń online przyjazną dla każdej wiedźmy, wróżki, czarownicy i wielu innych osób zafascynowanych magią. Prywatnie zajmuję się zarządzaniem projektami, które również stanowiło moją specjalizację przez 5 lat studiów na UEP. Magia i Tarot to projekt, który rozpoczęłam jakiś czas temu i wciąż go rozwijam, a wiedza z uczelni pomaga mi trzymać całość w ryzach i pchać do przodu wszystkie przedsięwzięcia związane z ezoteryką.

Wróżka Sinestra

Jestem wróżką, czarownicą oraz duchowym medium. Po raz pierwszy odkryłam swoje zdolności w wieku 7 lat i od tamtego czasu zaczęła się moja duchowa wędrówka, chociaż przez wiele lat nieświadomie. Pasjonuję się tarotem, mineraologią, pracą z żywiołami, analizą snów oraz rodzimowierstwem słowiańskim. Dla osób które interesują się astrologią:
☀️ Wężownik/Strzelec⛎♐️
🌙 Rak♋
Ascendant: Koziorożec♑

Marika | Moon Witch

Posiadam w sobie dar jasnowidzenia. Odważyłam się wyjść do ludzi i poczułam, że jestem we właściwym miejscu. Wykorzystuje swój dar dla innych. Został mi on dany w wyższym celu.
Pomagam ludziom odnaleźć wlaściwą drogę poprzez sesje tarota. Dodatkowo wspieram ludzi w ich rozwoju jako Life Couch.

Salix

Zajmuje się głównie pracą z Tarotem, kartami wyroczni oraz wahadełkiem, aczkolwiek w moich zainteresowaniach ezoterycznych znajduje także swoje miejsce magia kamieni, roślin czy numerologia . W rytuałach jak i numerologii dopiero raczkuje i robię to głównie dla siebie i najbliższych. Moją ulubioną kartą Tarota jest Kapłanka, a minerałem – ametyst. Od 2022 działam także na Instagramie.

Daria | Lekka Dusza

Jestem w rozwoju duchowym już kilka lat, głównie czerpiąc wiedzę z samej siebie. Czytam karty, pracuje z energią i Wszechświatem ogólnie. Przekazuje czasem wiadomości od niego i podejmuje się różnych nietypowych działań. Kieruje się ku lekkości i wolności. Zachęcam także do tego aby każdy odnalazł swoją własną drogę, komunikację z Bogiem/Wszechświatem czy własną Duszą. Niektórzy nazywają mnie nauczycielem, aczkolwiek jestem daleka od takiego nazewnictwa, ale jeśli wiem, że mogę w jakiś sposób pomóc, to bardzo chętnie prowadzę innych do tego by odkryli siebie.

mech & jeżyny

Od maja 2022 roku zajmuję się produkcją świec sojowych inspirowanych lekturami szkolnymi. Każdy zapach biorę wprost z tekstu danej lektury, to dlatego moje świece są takie wyjątkowe i niepowtarzalne. Klasyczna oprawa graficzna w postaci obrazów dodatkowo cieszy oko każdego miłośnika muzeów, opery oraz sztuki wszelakiej. Dla zainteresowanych: jestem stereotypową Wagą i bardzo mocno rezonuje ze swoim znakiem zodiaku.

Aga | Ametystowa

Mam na imię Aga i prowadzę kanał na TikToku pod nazwą Ametystowa333. Moją misją jest uświadamianie czym jest duchowość, podpowiadanie jak można rozwijać swoją duszę na planie ziemskiego Matrixa i pokazywanie dostępnych metod i narzędzi, które wspomagają proces podwyższania wibracji i rozwoju osobistego.

Piotr

Mam na imię Piotr i jestem pedagogiem wokalnym, specjalistą rehabilitacji zaburzeń głosu i wokalistą. Od kilku lat uczę śpiewu, pomagam osobom, które zawodowo pracują głosem, oraz pacjentom z zaburzeniami fonacji. Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie ukończyłem studia magisterskie na wydziale wokalno – aktorskim, o specjalizacji wokalistyki estradowej, oraz studium pedagogiczne. Na Uniwersytecie Łódzkim ukończyłem studia z zakresu Rehabilitacji Zaburzeń Głosu. Brałem udział w kilku warsztatach dotyczących pracy głosem. Jestem również aktywnym wokalistą i laureatem wielu festiwali muzycznych, w których brałem udział od najmłodszych lat. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na to, by uczniowie, oraz pacjenci mogli poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Uważam, że głos pozwala nie tylko na komunikację, ale jest przede wszystkim nośnikiem emocji i może pokazać bardzo dużo o nas samych;)

Chcesz należeć do redakcji?
Masz głowę pełną pomysłów na treści ezoteryczne?
Napisz do Julii: kontakt@magiaitarot.pl