Krótki Tarot – Czerwiec 2023 Wszystkie Znaki

 

Na samym początku warto zaznaczyć, że wróżba nie z każdym będzie rezonować – w końcu jest Nas za dużo spod danego Znaku, z tego też powodu jest to bardzo krótki Tarot. Możesz śmiało sprawdzić wróżbę dla swojego Znaku w Słońcu, Księżycu lub Ascendencie. 

 

Baran ♈︎ 

Miłość (Związki) – W czerwcu dobrze by było, żeby uważać na wszelkie osoby, które mogą chcieć namieszać w Waszej relacji. Może być to osoba zazdrosna, która chciałaby rozbić to co jest pomiędzy Wami.

Single – Możliwe poznanie osoby, która mimo swojej atrakcyjności nie będzie miała żadnych konkretnych zamiarów wobec Was. Pokazuje się ona jako ktoś, kto chce Was wykorzystać, zmanipulować, może być to bardzo toksyczna osoba.

Praca/Finanse – Duża stabilność zarówno w pracy jak i finansach. W czerwcu nie będzie się o co martwić

Przekaz z Wyroczni – ”Ty oraz Twoi bliscy jesteście bezpieczni”

 

Byk ♉︎

Miłość (Związki) – Jest tutaj jakiś Byk, którego pociąga ktoś inny, niż osoba z którą jest w relacji. Widać tutaj, że u kogoś w związku jest krótko mówiąc za duży tłum i w czerwcu może się to odbić czkawką.

Single – Na horyzoncie płomienny romans, lato zbliża się wielkimi krokami a wraz z Nim ogniste uczucia. To, czy przerodzi się ta znajomość w coś więcej, zależy od Was.

Praca/Finanse – Staniecie w czerwcu przed decyzją, która może dotyczyć zmiany pracy. Mogą być to też dwie oferty pracy, a Wy, nie będziecie wiedzieli na którą z Nich się zdecydować.

Przekaz z Wyroczni – ”Jesteś wystarczająco dobry”

 

Bliźnięta ♊︎

Miłość (Związki) – W czerwcu możliwe poczucie osamotnienia i dystansu fizycznego bądź emocjonalnego z drugą osobą, być może się od siebie ostatnimi czasy oddaliliście i ta energia się nasili.

Single – Pojawi się możliwość poznania nowych osób, niekoniecznie względem miłosnym. Możliwe także grupowe wypady czy wyjazdy.

Praca/Finanse – Możecie czuć się w pracy niedoceniani, być może jest też ktoś, kto zbiera laury za Was.

Przekaz z Wyroczni – ”Czas dawania, nie brania”

 

Rak ♋︎

Miłość (Związki) – Możliwe rozchwianie uczuciowe i niemożność wybrania spośród dwóch osób, jedna najpewniej z Waszej przeszłości. Widać wewnętrzną walkę z uczuciami.

Single – Osiągniecie etap, w którym nie czujecie potrzeby bycia w relacji, by czuć się szczęśliwymi.

Praca/Finanse – Możliwe zmiany i podnoszenie swoich kwalifikacji. Ważne, aby się skupić na działaniu, ponieważ możecie mieć tendencje do bujania w chmurach i robienia planów bez pokrycia w czynach.

Przekaz z Wyroczni – ”Szczęście jest po Twojej stronie”

 

Lew ♌︎

Miłość (Związki) – W czerwcu możliwe kłótnie, może być to także zapowiedź rozstania, natomiast jeśli do takiego rozstania by doszło, to jest to relacja, która powoli na przestrzeni dłuższego czasu już upadała.

Single – Możliwe nawiązanie znajomości bądź relacji miłosnej ze starszą i dojrzalszą od siebie osobą. Osoba ta jest uosobieniem stabilizacji i bezpieczeństwa, ale może mieć zapędy, by Wami rządzić.

Praca/Finanse – Są tu jakieś Lwy, które dopiero rozpoczęły nową pracę lub się jeszcze szkolą i nabierają w czerwcu doświadczenia. Jeszcze długa i ciężka droga przed Wami, ale będzie ona owocna.

Przekaz z Wyroczni – ”Problem osobisty znajduje rozwiązanie”

 

Panna ♍︎

Miłość (Związki) – Ktoś ma dylemat – pozostać w związku czy odejść? Takie pytanie może się w tym miesiącu kotłować w Waszych myślach. Dajcie sobie chwilę, żeby dobrze się zastanowić.

Single – Pojawi się nadzieja na to, by zmienić swoje dotychczasowe życie. Być może ktoś w Was te nadzieje obudzi i da Wam to, czego teraz potrzebujecie.

Praca/Finanse – Będziecie mieć okazje, by zyskać większą ilość gotówki lub wygrać/dostać coś o dużej wartości materialnej.

Przekaz z Wyroczni – ”Ty oraz Twoi bliscy jesteście bezpieczni”

 

Waga ♎︎

Miłość (Związki) – Spełnienie w miłości i spędzanie wspólnie czasu w gronie rodziny. Możliwe śluby i wesela.

Singiel – To ten czas, gdy dacie sobie wreszcie wewnętrznie spokój z jakąś osobą z przeszłości, o której ciężko było zapomnieć. Oczekujecie na coś zupełnie nowego i macie odwagę by zadbać wreszcie o siebie.

Praca/Finanse – Ktoś z Was męczy się w obecnej pracy. Niestety, widać, że macie możliwość by zmienić swoją obecną sytuację, ale być może z przyzwyczajenia czy niechęci do zmian, nic z tym nie robicie. Może pora zdjąć ten ciężar?

Przekaz z Wyroczni – ”Znajdź równowagę między duchowością a praktycznością”

 

Skorpion ♏︎

Miłość (Związki) – Widzę tu Skorpiona, który czeka na to, aby wykonać jakiś krok, by wnieść relację na wyższy poziom i będzie miał ku temu okazję.

Single – Nadal cierpicie po rozstaniu i nie możecie zapomnieć o byłej sympatii. To Wasz czas na żałobę po związku.

Praca/Finanse – Możliwe podpisywanie umów/kontraktów, współpraca z kimś a także szansa na awans czy podwyżkę.

Przekaz z Wyroczni – ”Nie pozwól, by przeszłość Cię hamowała”

 

Strzelec ♐︎

Miłość (Związki) – Dużo namiętności i pozytywnego ognia w relacji. Związek, który daje Strzelcowi wolność, której potrzebuje.

Single – W czerwcu zostanie osiągnięta równowaga pomiędzy skupianiem się na poszukiwaniu osoby do relacji miłosnej a na miłości do samego siebie.

Praca/Finanse – Będziecie musieli obronić swoje zdanie lub posadę w pracy przed innymi. Pojawi się jakaś niewygodna sytuacja, która wręcz zmusi Was do działania i do obrony tego co Wasze.

Przekaz z Wyroczni – ”Zbliża się ogniste apogeum”’

 

Koziorożec ♑︎

Miłość (Związki) – Uważajcie na osobę, która Wami manipuluje. Możecie jeszcze tego nie dostrzegać, ale osoba z którą jesteście w relacji, może mieć zapędy by manipulować Wami i wpływać na Wasze decyzje.

Single – Możecie w czerwcu czuć się bardziej osamotnieni niż zwykle, ale będzie to także czas refleksji, które pomogą Wam poznać swoje wnętrze.

Praca/Finanse – Tutaj pojawia się ostrzeżenie przed utratą środków finansowych lub pracy, ale nie będzie to sytuacja bez wyjścia. Bądźcie ostrożni na tej płaszczyźnie i nie wydawajcie rozrzutnie pieniędzy.

Przekaz z Wyroczni ”Ty oraz Twoi bliscy jesteście bezpieczni”

 

Wodnik ♒︎

Miłość (Związki) – Ten miesiąc będzie dla Wodników czasem dużych emocji w relacji, wobec których mimo wszystko będziecie niewzruszeni.

Single – Jesteście osobami pewnymi siebie, które wiedzą jak o siebie samych zadbać. Nie widać w czerwcu w Was chęci, aby zmieniać swoją sytuację. Jesteście dumni z bycia niezależnymi singlami.

Praca/Finanse – Możliwe zyski, podwyżki lub awanse.

 

Ryby ♓︎

Miłość (Związki) – Jakieś Rybki, mogą mieć wyrzuty sumienia związane z czymś z przeszłości. Myśli o tej sytuacji mogą spędzać Wam sen z powiek, będziecie to nadmiernie analizować, zupełnie niepotrzebnie, ponieważ ta sytuacja jest już dawno za Wami.

Single – Pojawi się nowa osoba lub może być to ktoś kogo już znacie, z kim nawiążecie bardzo dobry kontakt (nie będzie to podtekst romantyczny) W czerwcu ważne będzie dla Was wzajemne wsparcie i pomoc na wszelkich płaszczyznach.

Praca/Finanse –  Możliwa rezygnacja z pracy, która nie dawała satysfakcji lub wzięcie nagłego urlopu – Potrzebujecie odpocząć i uda Wam się to w czerwcu. Poczujecie wolność i chęć by na nowo działać.

Przekaz z Wyroczni – ”Zbliża się ogniste apogeum”

 

Jeżeli tu dotarłeś to serdecznie dziękuje, za przeczytanie tego jakże krótkiego Tarota czerwcowego. Po więcej wróżb a także postów typu ”Wybierz kartę i sprawdź” zapraszam na swojego Instagrama – SalixTarot

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *