Narysuj swój kosmogram

Czy kiedykolwiek chciałeś mieć plan na swoje życie? Ale czy myśl o podjęciu kolejnej dorosłej decyzji powoduje w Tobie lekki smutek? Jestem przy Tobie.

W tym tygodniu nauczę Cię, jak stworzyć własny astrologiczny horoskop urodzeniowy i możesz być zaskoczony, jak wymowny jest kosmogram! Bonus: mam nawet darmowy plik do wydrukowania, więc Twój wykres urodzenia będzie wart oprawienia w ramkę.

CO TO JEST KOSMOGRAM?

Wykres urodzeniowy, zwany także kosmogramem, to wykres pokazujący, gdzie znajdowały się wszystkie planety w chwili Twoich narodzin. Na horoskop urodzeniowy wpływa kilka czynników: godzina i dzień urodzenia oraz miejsce urodzenia. Dzięki tej odrobinie informacji niebiosa mogą ujawnić prawdy o Twojej osobowości, Twojej ścieżce życiowej i tym, jak najlepiej wykorzystać to życie.

TWORZENIE KARTY URODZENIA

Bezpłatne wykresy urodzeniowe dostępne w Internecie świetnie nadają się do gromadzenia informacji i właśnie do tego będziemy ich używać, ale jeśli chcesz podarować wykres urodzeniowy lub powiesić go na ścianie, najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie własnego!

Możesz nawet zdobyć dodatkową praktykę i stworzyć horoskopy urodzeniowe dla swoich bliskich jako prezenty. Poza tym tworzenie własnych to naprawdę świetny sposób na poznanie wszystkich tych terminów.

Krok 1

Kliknij tutaj, aby pobrać darmowy PDF do druku z pustym kosmogramem i rozrysuj go!

Krok 2

Zbierz swoje zapasy. Będziesz potrzebował:

  • Wykres urodzenia do wydrukowania
  • Długopis lub ołówek
  • Prosta krawędź
  • Kolorowe kredki do dekoracji! (opcjonalne)
  • Data urodzenia, godzina i miejsce

Krok 3

Uzyskaj bezpłatny raport z wykresu urodzeniowego jako odniesienie do wykresu DIY. Po prostu wpisz swoje dane, prześlij je, a następnie przewiń stronę do samego dołu, do wykresu kołowego – właśnie tego będziemy używać.

Krok 4

Przyjrzyj się wykresowi online, aby zobaczyć, gdzie znajdują się znaki zodiaku na zewnętrznym kole. Narysuj je na swoim wykresie.

Krok 5

Wpisz swoje imię i datę urodzenia na wykresie.

Krok 6

Narysuj swój znak słońca i księżyca na obrazkach słońca i księżyca pod kołem. Aby poznać znaki słońca i księżyca, spójrz na wykres online. Znajdź symbol księżyca i zobacz, w jakim znaku zodiaku się znajduje, a następnie znajdź symbol słońca (okrąg z mniejszym kółkiem w środku) i zobacz, w jakim znaku zodiaku się znajduje.

Krok 7

Teraz narysujemy twoją linię ascendentu i descendentu. Na Twoim wykresie online znajduje się strzałka wskazująca stopień po lewej stronie wykresu. To jest Twój znak ascendentu. Możesz to również zobaczyć w kluczu poniżej, wraz z lokalizacją numeru. Ustaw małą kropkę w wewnętrznym okręgu znaczników na wydruku, wskazując, dokąd zmierza, a następnie umieść kropkę po przeciwnej stronie wykresu , tam jest twój znak wstępujący. Użyj linijki, aby połączyć te kropki.

Krok 8

Następnie narysujemy Wasze domy. Patrząc na wykres online, zrób mały znak na wydruku, gdzie zaczyna się i kończy każdy dom. Domy to obszary ponumerowane od 1 do 12 lub AS-XII na mapie online. Po zaznaczeniu każdego z nich użyj linijki, aby utworzyć linię przerywaną oddzielającą domy. Zaczynając od domu tuż pod znakiem ascendentu, narysuj cyfry lub cyfry rzymskie 1-12, poruszając się wokół koła w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Krok 9

Moja ulubiona część! Narysuj na mapie miejsca, w których znajdują się Twoje planety. Przyjrzyj się wykresowi online, aby zobaczyć, gdzie się znajdują, i narysuj je mniej więcej w tym samym obszarze na wykresie do wydrukowania. Możesz ponownie odwołać się do klucza poniżej wykresu, aby zobaczyć stopień, w jakim znajduje się każda planeta, a następnie zaznaczyć każdą z nich na wydruku, aby dokładnie wiedzieć, gdzie narysować planety, lub możesz na nią spojrzeć. Możesz zdecydować, czy narysować linię wskazującą stopień, na którym się znajduje, czy nie, to zależy od Ciebie.

Krok 10

Ostatnim krokiem jest narysowanie swoich aspektów, wszystkich tych szalonych zygzakowatych linii wokół wykresu. Pamiętaj, że ten wykres jest bardziej na pokaz i nie musi być idealny, więc nie stresuj się tym krokiem! Najprostszym sposobem na wykonanie tego kroku jest umieszczenie małej kropki w środkowym pierścieniu w każdym miejscu, w którym znajduje się planeta, w odległości około cala od narysowanej planety. Następnie, używając linijki i odwołując się do wykresu online, połącz kropki w tej samej kolejności, w jakiej są połączone w wersji online.

Teraz możesz ozdobić swój wykres według własnego uznania lub pozostawić go bez zmian.

Dowiedz się więcej o dekodowaniu horoskopu urodzeniowego tutaj.

Zapisz się do mnie na interpretację kosmogramu!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *