O moich wróżbach

Moją przygodę z kartami zaczęłam od klasycznej talii Ridera-Waite’a-Smith. Dzisiaj wróżę z bardziej współczesnych wydań kart. W zależności od tematyki pytania sięgnę po talię Star Spinner Tarot, Modern Witch Tarot, Tarot Cats, Ferenc Pinter Tarot, itd. Aktualnie stawiam karty nie tylko na codzienne, nurtujące Pytających sprawy. Specjalizuję się w Tarotowym Portrecie Psychologicznym, którego metodykę tworzenia stworzyła i rozwinęła polska tarocistka Alicja Chrzanowska. Korzystając z jej metody, pomagam Pytającym odkryć siebie, swój sens życia i misję na obecne wcielenie.

Czy moje wróżby się sprawdzają?

To zależy, jak na to spojrzymy. Tarot nie jest wyrocznią, a bardziej drogowskazem, za którym możemy, choć nie musimy, podążyć. Człowiek jest wolny i samodzielnie podejmuje decyzje. Na skuteczność wróżby wpływa bardzo wiele czynników – postawa Pytającego do wróżby i kart, inne osoby, codzienne decyzje, itd. Na przykład jeżeli w pytaniu o karierę odpowiem, że Pytający jest w stanie znaleźć nową pracę w ciągu miesiąca, a on przez miesiąc nie wyśle ani jednego CV, nie przejrzy ofert i nie złoży wypowiedzenia umowy, to znaczy, że wróżba się nie sprawdziła? Pytająca osoba w tym wypadku znała jeden z wielu scenariuszy swojego życia i nie wykorzystała szansy, na którą zwróciły uwagę karty. Rolą tarocisty jest doradzić i wskazać możliwe rozwiązanie problemu. Ale ostateczna decyzja, sposób postępowania, reakcja na całą sytuację zależy od samego Pytajacego.

Jak stawiam karty?

Najwięcej moich Pytających zwraca się do mnie poprzez wiadomości prywatne na Instagramie lub mailowo. Do pracy przystępuje po opisaniu sytuacji i otrzymaniu przelewu (lub potwierdzeniu jego nadania). Pytającemu przesyłam zdjęcie postawionych kart oraz moją odpowiedź. W przypadku głębszych analiz np. Tarotowego Portretu Psychologicznego czy Rozkładu Rocznego, po postawieniu kart tworzę podsumowanie, które udostępniam w pliku PDF. Często są to okazje do przedyskutowania kilku spraw, więc poza dokumentem przesyłam mój komentarz do analizy lub nagrywam audio, w przypadku konwersacji na Instagramie.

Jak przygotować się do wróżby?

Ja do wszystkich wróżb podchodzę indywidualnie. Najważniejszy jest dla mnie Pytający i pomoc, jaką mogę mu dostarczyć. Aby wyciągnąć jak najwięcej z postawionych kart polecam psychicznie przygotować się do wróżenia. Jak pisałam wcześniej – nastawienie pytającego jest najważniejsze. Tarot pokazuje obiektywny obraz sytuacji i może on różnić się od tego, co subiektywnie widzimy, dlatego należy mieć świadomość tego, że możemy nie usłyszeć tego, co oczekujemy, jak również karty mogą unikać odpowiadania na dane pytanie. Aby obraz był jak najbardziej dokładny zachęcam do nakreślenia sytuacji i swoich uczuć z tym związanych. Im lepiej będę wiedziała, co się dzieje, tym więcej wyczytam z kart, bo odpowiedzi będą bardziej szczegółowe. Wiele moich wróżb nagrywam i spisuję, więc zachęcam do co najmniej dwukrotnego zapoznania się z odpowiedzią (zarówno audio, jak i tekstowej). Wielokrotne przetworzenie przesłanych informacji pomoże jeszcze lepiej zrozumieć wróżbę oraz wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Ile kosztują moje wróżby?

Moje wróżby nie przekraczają 100 zł. Najtańsze pytania zaczynają się w okolicy kilkunastu złoty. Dla mnie wróżenie nie jest podstawowym źródłem dochodu, to dodatkowe zajęcie wynikające z chęci pomagania innym. Moje ceny są niewygórowane, gdyż nie zależy mi na milionach monet, a raczej symbolicznej zapłacie za całą energię, którą włożyłam w to, by komuś pomóc najlepiej jak potrafię.

Sprawdź cennik klikając tutaj


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *