Wiedza

Materiały do pobrania

Czym jest kosmogram?

Wykres urodzeniowy, zwany także kosmogramem, to wykres pokazujący, gdzie znajdowały się wszystkie planety w chwili Twoich narodzin. Na horoskop urodzeniowy wpływa kilka czynników: godzina i dzień urodzenia oraz miejsce urodzenia. Dzięki tej odrobinie informacji niebiosa mogą ujawnić prawdy o Twojej osobowości, Twojej ścieżce życiowej i tym, jak najlepiej wykorzystać to życie.

Wydrukuj gotowy szablon do rozrysowania swojego kosmogramu oraz przeczytaj instrukcję, jak go stworzyć. Moje wskazówki znajdziesz tutaj.

Czym jest ogon karmiczny?

Jest to karma naszych poprzednich wcieleń. Którą jesteśmy zobowiązani przepracować w obecnym życiu dla dalszego rozwoju duchowego. Może też stać się przeszkodą na drodze do sukcesu i urzeczywistnienia. Jest to bagaż karmiczny, który dana osoba przyniosła z poprzednich wcieleń. Kiedy osoba się rodzi, te trzy energie są zawsze w niekorzystnej sytuacji.

Zgodnie z prawem działania karmy, człowiek może przynieść pewne negatywne cechy swojego charakteru lub pewien model zachowania z poprzednich wcieleń. Zadziała wtedy prawo zwiększonego lustra: człowiek przyciągnie do swojego życia ludzi, którzy go odzwierciedlają. Jeśli w poprzednim wcieleniu był okrutny – w tym życiu będzie cierpiał z powodu okrucieństwa innych, jeśli był oszustem – będzie wielokrotnie okradany i oszukiwany.

W niniejszym e-booku PDF

Znajdziesz opisy poszczególnych programów karmicznych dla sekwencji 3 liczb w dolnej części Twojej Macierzy Przeznaczenia. Dowiedz się kim byłeś oraz jaki jest cel do wykonania w obecnym wcieleniu.

Kim jest baby witch?

To czarownica, wiedźma, która rozpoczyna swoją podróż w świecie magii. Jest ona początkującym praktykiem i dopiero zgłębia tajniki magii niskiej, ceremonialnej, duchowości, wróżbiarstwa, rytuałów, zaklęć i innych zagadnień.

W niniejszym e-booku PDF

Zebrana została wiedza z zakresu  magii księżycowej, która jest najprostszą praktyką dla początkujących wiedźm oraz zestaw podstawowych ziół, kamieni oraz wskazówek co do korzystania z nich, które mogą przydać się w pierwszych praktykach magicznych

Aby poznać znaczenia wszystkich kart Tarota

Co poniedziałek pojawia się opis 1 karty tarota, który zawiera: interpretację w pozycji prostej i odwróconej, opis symboli widocznych na karcie, interpretację w finansach, karierze, miłości, rodzinie i zdrowiu. Do tego przekazane są rady od karty, zalecenia, czego unikać oraz jak ją wykorzystać, gdy pojawi się w rozkładzie.

E-booki bogate w wiedzę

Wasze opinie o e-bookach


Poczytaj również wpisy na blogu

Najciekawsze materiały

Numerologia w Tarocie

Zasadniczo, gdy uczysz się o tarocie, uczysz się także mitologii starożytnego Egiptu, prawa hebrajskiego, pogańskich obrzędów i rytuałów i nie tylko. A jak ma się do kart numerologia?

Twoje magiczne moce według Tarota

Z daty urodzenia każdej osoby można wywnioskować kilka ważnych liczb, które będą reprezentować pewne główne arkana Tarota. Te arkana opowiedzą o charakterze i przeznaczeniu, ale mogą być również użyte jako wskazówka do rozwinięcia twoich super mocy.

Wstęp do Magii świec

Podróż w świat magii kolorów, energii i czakr. Przekonacie się, w jaki sposób barwy mają wpływ na nasz stan psychiczny oraz zdrowie, oraz jak możemy wykorzystać magię kolorów do poprawy naszego samopoczucia i rozwoju duchowego.

Inne materiały na temat świec

10 błędów przy czytaniu kart Tarota

Jako początkująca tarocistka, może być ci trudno wiedzieć, od czego zacząć. Talia wydaje się przytłaczająca, a istnieje milion różnych układów, które można używać. Oto kilka wskazówek, które warto omijać na starcie.

50+ rozkładów Tarota z 3 kart

Każdy zaczyna przygodę z Tarotem, chcąc tworzyć ogromne rozkłady z krzyżykami, sygnifikatorami itp., ale czasami rozkłady trzech kart są naprawdę najlepsze. Są nie tylko najłatwiejsze, ale także najłatwiejsze do odczytania.

Tarot a Oracle

Kiedy rozważasz, których warto się nauczyć lub kupić, zarówno dla siebie, jak i jako prezent, często pojawia się pytanie: „jaka jest różnica między kartami Tarota a kartami Oracle?”. Rozprawmy się raz na zawsze z tym dylematem.

Okadzanie – oczyszczanie energetyczne ziołami

Okadzanie jest praktyką uważności, która zwiększa świadomość i duchowość. Potęguje skupienie, harmonię i balansuje otaczającą nas energię. Rytuał oczyszczania można przeprowadzać również wtedy, gdy pragniemy uwolnić się od niekorzystnych sytuacji czy emocji, które nam aktualnie towarzyszą.

Jak zacząć pracę z kamieniami?

 Kamienie i minerały kupione, co teraz?   Wiele osób niestety kupuje kamienie, przynosi je do domu i oczekuje że w ciągu tygodnia nagle znajdą miłość lub staną się bogaci. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Każdy kamień ma swoje „domyślne” właściwości/wibracje ale trzeba jeszcze taki oto minerał oczyścić, naładować oraz aktywować aby w pełni korzystać z jego mocy!

Jak wybrać minerały dla siebie?

Wybór kamieni szlachetnych jest bardzo duży, Matka Natura obdarzyła nas wieloma niezwykłymi kolorami i kształtami minerałów. Przy wyborze można kierować się intuicją, przeznaczeniem lub właściwościami minerałów. Oto poradnik, jak dokonać najlepszej decyzji!

Noc Kupały

Noc Kupały – święto ognia i płodności   Noc kupały to święto pierwotnie obchodzone przez pogańskich Słowian z różnych części Europy (a także w podobnym kształcie przez ludy germańskie, ugrofińskie, bałtyckie) podczas letniego przesilenia, w nocy z 21 na 22 czerwca, czyli podczas najkrótszej nocy w roku. 

Mity o Tarocie

Przygotujcie się na rozprawienie się z mitami i zgłębienie prawdy na temat Tarota, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i nieporozumienia związane z tym pięknym i tajemniczym narzędziem. 

Ezo recenzje

Zbiór materiałów – recenzji książek i talii kart.

Infografiki do pobrania

Pliki w formacie PNG z dodatkową wiedzą. Sprawdzą się idealnie, jako strony w Twoim grimoirze lub ściąga w galerii zdjęć na telefonie.

Żywioły w Tarocie

Arkana Wielkie